Video/ Motori aksidenton dy femije ne Fier

Video/ Motori aksidenton dy femije ne Fier

420
SHPËRNDAJE

Nje aksident eshte rregjistruar kwtw pasdite ne Fier para shkolles artistike Jakov Xoxa. Nje motor ka perplasur dy femije tw cilet mendohet se kane dale nga shkolla. Sy femijet janw derguar me urgjence per ne spitalin Fier . Sipas policise dhe bluzave te bardha te spitalit Fier fatmiresisht dy femijet jane jashte rrezikut per jeten .

Fier
Informacion paraprak i Drejtorise se Policise
Më datën 05.05.2017, rreth orës 14:45, në vendin e quajtur “Shkolla e Muzikës” Fier, shtetasi E.R, 31 vjeç, banues në lagjen “1 Maj” Fier, duke drejtuar motomjetin tip “Kavasaki” me targa AK 210 ka aksidentuar dy fëmijë të moshës 9 dhe 10 vjeçe të cilat ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.
Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi E.R dhe po kryhen veprimet proceduriale.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.