Video/ Mbrostari para prefektures ,” Ja te vdesim ja te rrojme ,ne...

Video/ Mbrostari para prefektures ,” Ja te vdesim ja te rrojme ,ne plehrat nuk i pranojme!”

658
SHPËRNDAJE

Protest para prefektures e dhjetra banoreve te Mbrostarit.Banoret kane kerkuar pergjigje perfundimtare nga prefekti i qarkut Fier per te mbajtur premtimin mbi kthimin prapa te vendimit te keshillit bashkiak per ndertimin e impiantit te plehrave.Ata jane shprehur se ne prej neser do te dalin perseri ne rruge duke protestuar dhe bllokuar rrugen nese ky vendim nuk do te anullohet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.