Video/ Ja zonat ne Fier problematike per kultivim te cannabis

Video/ Ja zonat ne Fier problematike per kultivim te cannabis

800
SHPËRNDAJE

Ne takimin sensibilizues te drejtorise se policise Fier me institucionet shteterore per parandalimin e kultivimit te cannabis drejtori i policise se qarkut Fier Neritan Nallbati eshte shprehur se zonat me problematike gjtw viti kaluar jane Mbrostari, Martin, Drenie, Ruzhdie, Peshtan, Frakull ,Ade.

Drejtoi I policisë së qarkut Fier Neritan Nallbati ka pohuar se në prokuroritë e Fierit dhe të Lushnjes janë dërguar 140 procedime penale, janë asgjesuar rrethë 56 mijë bimë narkotike ndërkohë që ka përmëndur

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.