Video/ Ja trafiku sot ne Fier

Video/ Ja trafiku sot ne Fier

292
SHPËRNDAJE

Bllokohen nga punimet disa rruge ne Fier veshtiresohet qarkullimi. Ne Shume akse brenda ne qytet kalimi ka qene i pamundur per shkak te fluksir te mjeteve ne qarkullim dhe shume rrugeve te bllokuar mga punimet.Per te kaluara nga njeri skaj ne tjetrin ne fier duhen 20 min. Keshtu mendohet te jene keto dite te fundvitit ne Fier qe pervce fluksit te rritur nga emigrantet por edhe te nevojave te komunitetit do jete e njejta situate . Keshtu para se te dilni nga shtepia me makine mendohuni mire

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.