Video/ Ja si duket sot “Mujo Ulqinaku”

Video/ Ja si duket sot “Mujo Ulqinaku”

894
SHPËRNDAJE

Me ne fund nis qarkullimi i automjeteve ne Mujo Ulqinaku. Ka marre fund edhe pluhuri dhe pritja  gati 10 mujore e zbatimit te punimeve ne kete aks rrugor prej 800 m te gjate . 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.