Video/ Ja si duket Patosi sot nga bora

Video/ Ja si duket Patosi sot nga bora

326
SHPËRNDAJE

Pas bores se nje nate me pare qyteti naftetar i Patosit eshte gdhire sot izbardhur si asnjehere me pare.Pamjet tregojne qytetin e mbulura nga bora qe ka zbardhur rruge cati dhe peme

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.