VIDEO/ Incident në takimin e Bashës në Kavajë,sharje nga mbështetësit e...

VIDEO/ Incident në takimin e Bashës në Kavajë,sharje nga mbështetësit e Rroshit

167
SHPËRNDAJE

 
Takimi i kryetarit të PD-së, Lulzim Basha në Kavajë është tentuar të prishet nga një mbështetës i Elvis Rroshit.
Ai ka provokuar turmën duke thënë se “s’keni pse merreni me Roshin se Roshi ka punuar për ne…”.
Disa nga pjesëmarrësit në takim i kanë kërkuar fillimisht të largohet. “Provokator, Elvis Roshi nuk përfaqëson Kavajën, është kriminel”, ka qenë fillimisht reagimi i turmës.
Por më pas personi ka nisur të shajë dhe turma i është kundërvënë.
Shihni dhe dëgjoni fjalorin që përdor mbështetësi i Rroshit, me gjasë i dërguar për të prishur takimin e PD-së.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.