Video/ Grupi i PD bojkoton mbledhjen e K.Bashkise Fier

Video/ Grupi i PD bojkoton mbledhjen e K.Bashkise Fier

203
SHPËRNDAJE

Grupi i keshilltareve te djathte ne Keshillin e Bashkise Fier ka bojkotuar mbledhjen e sotme te keshillit. Bojkoti i opozites nga mbledhja e keshillit ka ardhur pasi kreu i grupit te PD Luan Baci ka dashur te marre fjalen pwr te shprehur qendrimin e tij dhe grupit te djathte per situaten jashte bashkise ndersa zhvillohej nje proteste e fshatit VERRI KUNDER NDERTIMIT TE IMPIANTIT TE MBETJEVE URBANE. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.