Video/ Fieri i kthehet normalitetit

Video/ Fieri i kthehet normalitetit

453
SHPËRNDAJE

Dita e 4 e ketij viti ndersa Fierit i eshte kthyer normaliteti . Institucionet i jane kthyer punes ndersa rruget kane nisur levizjen dhe fluksin e meparshem. E vecante ne keto dite eshte normaliteti ne levizjen e automjeteve te cilat jane me te pakta nga me pare

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.