Video/ Fieraket sfidojne te ftohtin siberian ne shesh

Video/ Fieraket sfidojne te ftohtin siberian ne shesh

1684
SHPËRNDAJE

Megjithe temperaturat e uleta qe shkojne ne -3 * celcius  qindra te rinje kanw sfiduar te ftohtin duke ndjekur koncertin ne sheshin qendror ne Fier. Koncerti ne fjale eshte organizuar nga Bashkia Fier ku jane ftuar kengetare te njohur te muzikes shqiptare si dhe humoriste te njohur .

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.