VIDEO/ E qëllon me hekur në kokë ,ngjarja filmohet

VIDEO/ E qëllon me hekur në kokë ,ngjarja filmohet

156
SHPËRNDAJE

Një sherr mes disa meshkujve ka ndodhur sot në qytetin e Vlorës. Ngjarja është filmuar nga kalimtarët, të cilët kanë mundur të filmojnë pamjet dhe të shikojnë se çfarë po ndodhte pranë Lungomares, në vendin e njohur si “Marina”.
Momenti më i tmerrshëm është njeri prej tyre qëllon fort me hekur në kokë tjetrin dhe ai bie pa ndjenja. Më pas, autori, largohet duke vazhduar ta mbajë në dorë nje leve hekuri ndërsa ndiqet nga një makinë prej së cilës është filmuar edhe momenti kur dy policë të
 Shqiponjave i kanë dalë para dhe e kanë ndaluar duke ruajtur qetësinë.


JOQ shkruan se nuk dihet arsyeja e konfliktit mes tyre, por i pranishmi në vendngjarje bën me dije se edhe burri që mban veshur pantallona portokalli është gjithë gjak. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.