Video/ Cmimet e larta , braktisen plazhet ne HIMARE

Video/ Cmimet e larta , braktisen plazhet ne HIMARE

173
SHPËRNDAJE

Keto jane pamjet e cadrave dhe shezlonevw ne nje nga plazhet me te bukura te Himares, Llamani. Pamjet flasin vete dhe do ishte i tepert komenti per braktisjen e ketij plazhi she tw tjere ne Himare dhe Jugun e Shqiperise.Shkaku i mungeses se pushuesve dhe braktisjes jane cmimet stratosferike . 
Sipas pushuesve ,qe kane zgjedhur te pushojne kete vit ne Himare , cmimet stratosferike kane larguar dhe reduktuar frekuentuesit. Cmimi i nje cadre dhe 2 shezlon shkon ne 800 -1000 lek te reja ndersa nje racion spageti me fruta deti 1000 lek. Kjo eshte edhe arsyeja pse tashme shqiptaret po shohin Turqine dhe Greqin si destinacione turistike dhe pushimesh

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.