Video/ Cmendet moti, stuhi dhe bresher ne Fier

Video/ Cmendet moti, stuhi dhe bresher ne Fier

253
SHPËRNDAJE

Nje stuhi e forte ka nisur kete pasdite ne Fier dhe eshte shkarkuar me shi me rrebesh dhe ne disa zona ka pasur edhe bresher. Rreth ore 18 te kesaj dite mbi Fier kane lundruar disa re dhe me pas qielli eshte nxire duke erresuar Fierin.Fillimisht era e fuqishme ka egersuar motin ndersa eshte shoqeruar me shi te rrembyeshem aq sa nga nje xhiro normale e njerzve ne qytet eshrw krhyer ne makth duke vrapuar per nje streh

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.