Video/ Banoret e Zharrzes marin garancine e Prokurorit te Pergjithshem

Video/ Banoret e Zharrzes marin garancine e Prokurorit te Pergjithshem

54
SHPËRNDAJE

Pas protestes para institucionit te Prokurorise Fier per denoncimin e situates ne Zharrez nga shperthimet qw demtuan banesat e mbi 200 familjeve ne Zharrez protestuesit jane pritur nga Prokurori i Pergjithshem duke marre garancine se ceshtja e tyre do shkoj deri ne fund per te gjetur pergjegjesite dhe per ti kthyer te drejten banoreve te demtuar

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.