Video/ 6 Bashkite e Qarkut Fier,firmosin Paktin e Mireqenies Sociale

Video/ 6 Bashkite e Qarkut Fier,firmosin Paktin e Mireqenies Sociale

104
SHPËRNDAJE

Ministri i Mireqenies Sociale Blendi Klosi dhe Kryetaret e Bashkise Fier, Lushnje, Patos, Roskovec, Mallakaster ,Divjak kane firmosir paktin e mireqenies sociale  . Ky pakt synon nje projekt ne ndihme te shtresave ne nevoje me qellim bashkpunimin mes qeverise qendrore dhe asaj lokale per te ndihmuar shtresat ne nevoje

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.