Video/ 50 punonjes te Rafinerise Fier kercenojne te hidhen nga kolonat 33...

Video/ 50 punonjes te Rafinerise Fier kercenojne te hidhen nga kolonat 33 m 

280
SHPËRNDAJE

Rreth 50 punonjes te Rafinerise se perpunimit te naftes ne Fier kane hipur ne dy kolonat e atmosferes te kesaj uzine rreth 33 metra te larte  si shenje proteste ndaj mungeses se sigurimeve 23 muaj si dhe dy muaj pa marre pagat.Ata kane kercenuar se do vetflijohen ne rast se shteti nuk do zgjidhi kete problem te tyre qe ka zgjatur prej vitit te kaluar

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.