Vetvritet me arme gjahu i moshuari nga Patosi

Vetvritet me arme gjahu i moshuari nga Patosi

595
SHPËRNDAJE

Patos!
Më datën 08.04.2017, në lagjen “Naftëtari”, Patos në banesë është gjetur i vetvrarë shtetasi B.Q, 67 vjeç.
Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua arma çifte teke tip Bajkal.
Nga veprimet e kryera rezulton se ky shtetas jetonte i vetëm dhe kurohej nga sëmundje depresive.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier për vlerësim

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.