Vetplagoset i riu nga Fieri me arme gjahu

Vetplagoset i riu nga Fieri me arme gjahu

966
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak.
Më datën 31.10.2016, në Spitalin Rajonal Fier ka shkuar për të marë mjekim shtetasi:
-L.R, 28 vjeç, banues në fshatin Peshtan i Madh, Fier.
Nga hetimet e para dyshohet se ky shtetas është vetëplagosur me armën e tij të gjahut dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.