Vetevritet me arme zjarri 21 vjecari nga FIERI.

Vetevritet me arme zjarri 21 vjecari nga FIERI.

1403
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 09.07.2017, rreth orës 17:30, njoftohemi nga Spitali Rajonal Fier se ka shkuar i vdekur shtetasi D.K, 21 vjeç, banues në fshatin Hamil, Fier, i cili dyshohet të jetë vetvrarë me armë zjarri.
Eshtë ngritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.