Vetem ne mesnate mund te udhetosh lirshem me makine ne Fier

Vetem ne mesnate mund te udhetosh lirshem me makine ne Fier

572
SHPËRNDAJE

Kaos ne trafik, punime, dhe bllokime rrugesh.Kjo eshte situata sot ne rrugen “Kastriot Muco”dhe “Dervish Hekali”. Sot eshte vendosur tabela e ndalim kalimit edhe ne dalje te rruges Dervish Hekali (apo rruga e shkolles muzikes – qender qyteti). Mungesa e orientimit te drejtuesve te mjeteve ka sjelle nje kaos ne levizjen e automjeteve. Megjithese u fol shume se levizja e lire 24 ore e pedonales si dhe perfundimi i asfaltimit i rruges Mujo Ulqinaku do te legtedonte trafikun , perseri ka nje trafik te tendut dhe bllokim te rrugeve te qytetit ne cdo ore te dites .Keshtu mbetet vetem nata te udhetosh lirshem dhe pa trafik me makine ne fier , diten udhetimi mbetet mision i veshtire

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.