Vdes nje pushues nga infarkti ne plazhin Seman

Vdes nje pushues nga infarkti ne plazhin Seman

1776
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak.
Më datën 04.08.2016, rreth orës 15:15, në plazhin e Semanit, Fier, duke ndejtur në breg të detit, ka pësuar infrakt shtetasi Emin Jaupaj, 77 vjeç, banues në lagjen “11 Janari”, Fier.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.