Vasili nga Fieri: Kush do guxoje te preke voten e LSI do...

Vasili nga Fieri: Kush do guxoje te preke voten e LSI do marre ndeshkimin e duhur

497
SHPËRNDAJE

Ndersa ka celur fushaten elektorale ne Cakran kryetari i LSI Petrit Vasili   ka percjell mesazhin paralajmerues per te gjithe ata te cilet shantazhojne dhe kercenojne  me largim nga puna mbeshtetesit e LSI se do te perballen me forcen me te madhe . Duken marre shkak edhe nga nje pjesmarrje e madhe ne kete takim Vasili ka thene se kjo deshmon edhe potencialin e LSI si force e pare.Ne ka thene Vasili nuk jemi partia e karrigeve por e zgjidhjes se problemeve te komunitetit dhe kete e tregon pakti i fundit mes mazhorances dhe opozites qe i dha zgjidhje krizes politike ne vend . Kreu i LSI Petrit Vasili ka percjell mesazhin e qarte per te gjithe rinine se LSI eshte forca e mireqenies dhe punesimit duke premtuar rreth 100 mije  vende pune per te rinjte

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.