Varg automjetesh dhe trafik i renduar ne “Qafa e Koshovices”

Varg automjetesh dhe trafik i renduar ne “Qafa e Koshovices”

480
SHPËRNDAJE

Nje trafik i renduar eshte ndeshur ne kete te diel ne aksin rrugor Levan-Fier. Trafiku i automjeteve nis prej daljes se autostrades Vlore -Levan dhe ka vazhduar deri ne hyrje te qytetit te Fierit apo rreth rrotullimi i QTU-se. Pergjate gjithe ketij aksi rrugor prej gati 9 km ka qene i ngarkuar ne trafik nga vargu i automjeteve  te pushuesve qe kthenen nga plazhet e bregdetit te Vlores.

Shpesh rruga eshte bllokuar per shkak te makinave te tonazhit te rende dhe ngadalesise se levizjes si dhe rruges se ngushte dhe parakalimeve te drejtuesve te paduruar ne trafik.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.