Vape Korriku , por nuk na le te qete as trafiku ,ne...

Vape Korriku , por nuk na le te qete as trafiku ,ne Fier 

544
SHPËRNDAJE

Ditet e ketij korriku te nxehte i japin me teper bezdi dhe mundime, trafiku i renduar neper rruge. Punimet qe po kryhen ne te njejten kohe jane bere pengese edhe per nje trafik te renduar ne qytet dhe shpesh te pakalueshem per ore te tera.Ne keto dite dhe me kete trafik kudo neper rruge Fieri duket si Bombei me popullat sikur jemi miliona banore ne kete qytet

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.