Vaksinohen dhelprat por qente e rruges ne Fier sulmojne 3 persona

Vaksinohen dhelprat por qente e rruges ne Fier sulmojne 3 persona

130
SHPËRNDAJE

Ndersa Ministria e Bujqesise ka nisur nje fushate per vaksinimin e Dhelpres se kuqe kunder terbimit , eshte per te ardhur keq qe ne mes te Fierit ne Parkun Qendror 3 persona sulmohen dhe kafshohen nga qente e rruges.

Ne dy ditet e fundit 3 kalimtare kane pasur fatin e keq te sulmohen nga qente e ruges ndersa ata kane pohuar se kane shkuar ne urgjence dhe kane bere “Tetanosin” .

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.