Trafik i renduar ne “Qafa e Koshovices”(video)

Trafik i renduar ne “Qafa e Koshovices”(video)

271
SHPËRNDAJE

Vargu i automjeteve me teper se 3 km ka zgjatuar sot ne mesdite duke nisur prej rrethrrotullimit te QTU dhe pertej qafes se Koshovices.Trafiku ne frekuenca te ndryshme kohore edhe eshte bllokuar per shkak te mjeteve te tonazhit te tende qe ecin me shpejtesi te ulet. Nje arsy me teper i ketij trafiku te renduar be kete periudhe eshte levizja drejt plazheve te rivieres se jugut te pushuesve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.