Tonelata droge zbulohen te fshehur ne magazina

Tonelata droge zbulohen te fshehur ne magazina

71
SHPËRNDAJE

Policia e Shtetit.
Policia e Shtetit në bashkëpunim me Sh.Ç.B.A, po zhvillojnë prej disa orësh një operacion të madh anti drogë.
Zbulohet në një fshat të Përmetit një magazinë me një sasi të konsiderueshme lënde narkotike.
Magazina në fshatin Pagri të rrethit Përmet.
Në Operacion Antidroga, Forca e Posaçme Operacionale, Drejtoria e Policisë Gjirokastër, Sh.Ç.B.A dhe Policia e Përmetit.
Po vijon operacioni.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.