Tjeter aksident ne Fier-Seman,vdes 57 vjecari nga Ferma

Tjeter aksident ne Fier-Seman,vdes 57 vjecari nga Ferma

1192
SHPËRNDAJE

Më datën 08.12.2016, rreth orës 18:10, në rrugën Fier-Seman, në fshatin Fermë Çlirim, shtetasi Saimir Llakaj, 32 vjeç, banues në Frakull, Fier, duke drejtuar mjetin autoveturë tip “Volkswagen”, me targë AA 342 KV, ka aksidentuar shtetasin Sh.K, 57 vjeç, banues në fshatin Fermë Çlirim, i cili ndrroi jetë në sallën e kirurgjisë në Spitalin Rajonal Fier.
Eshtë shoqëruar në Komisariat shtetasi Saimir Llakaj dhe po kryen veprimet proceduriale për arrestimin e tij.
Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.