Tenton vetevrasjen 32 vjecari nga Fieri

Tenton vetevrasjen 32 vjecari nga Fieri

588
SHPËRNDAJE

Nje 32 vjecar nga Fier ka bere tentative vrasje! Ngjarja ka ndodhur ne 16 Janar 2018 dhe me pas eshte derguar nga familjaret ne spital.Nuk dihen motivet e vetevrasjes se 32 vjecarit por sipas policise 32 vjecari ka shkuar ne spital ne gjendje te rende

Informacion i Policise Fier

Më datë 17.01.2017, ka shkuar në spital në gjendje të rëndë, i shoqëruar nga familjarët shtetasi R.J vjeç 32, banues në Fier, i cili më datë 16.01.2018, në banesë ka tentuar të vetëvritet. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për vlerësim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.