Te majte dhe te djathte bashke ne perkujtim te Clirimit te Fierit

Te majte dhe te djathte bashke ne perkujtim te Clirimit te Fierit

702
SHPËRNDAJE

Eshte perkujtuar sot 72 vjetori i Clirimit te Fierit dhe krijimit te brigades se 11 sulmuese. . Drejtuesit e pushtetit vendor, familjaret e dëshmoreve kane nderuar te rënët e luftës duke vendosur lule ne lapidarin kushtuar krijimit te brigades se XI SULMUESE. Ndryshe nga ceremonite e tjera perkujtimore te Clirimit te Fierit sot nuk ka munguar perfaqesuesit e opozites 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.