Shperthen bombola ,zjarr ne nje lokal ne Darzez

Shperthen bombola ,zjarr ne nje lokal ne Darzez

1259
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak.
Njoftohemi se më datën 02.07.2016, rreth orës 13:45, në plazhin e Darzezës në lokalin e shtetasit S.Q, ka rënë zjarrë.
Paraprakisht dyshohet se ngjarja është aksidentale nga shpërthimi i një bombule gazi.
Nuk ka dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale.
Në vëndngjarje ka shkuar policia, zjarrfiksja dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për sqarimin e rethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.