Shkrumbohet nje apartament në Vlorë

Shkrumbohet nje apartament në Vlorë

81
SHPËRNDAJE

Një zjarr i madh ka rënë brenda një pallati në Vlorë dhe qytetarët tregojnë se shtëpia është e këngëtares së njohur labe Poni por ajo nuk jeton aty kane thene disa qytetare

 

Vendndodhja e zjarrit është tek Aleksandria në Vlorë dhe siç raportojnë qytetarët, zjarrfikësja është vonuar së tepërmi. Gjithashtu sipas tyre nuk ka pasur të lënduar në njerëz 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.