Shkrumbohet nga zjarri  nje shtepi ne Patos, Fier

Shkrumbohet nga zjarri  nje shtepi ne Patos, Fier

365
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier 
Më datë 15.12.2017, rreth orës 17:05, në fshatin Patos Fshat, ka rënë zjarr dhe është djegur komplet banesa një katëshe e shtetasit A.H, vjeç 51. Punohet për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit, identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 151 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.