Shkrumbohet nga flaket nje automjet ne “15 Tetori “Fier (video)

Shkrumbohet nga flaket nje automjet ne “15 Tetori “Fier (video)

1053
SHPËRNDAJE

Nje automjet i markes “Benz” me targa AA 197HO ne pronesi te shtetasit S.Th ,ka marre flak dhe me pas eshte shkrrumbuarr teresisht ne lagjen 15 Tetori ne qytetin e Fierit. Automjeti ishte parkuar pas ish magazinave bujqesore ndersa ende nuk behen te ditura ende shkaqet e zjarrit nese ka qene zjarrvenie ndersa megjithe nderhyrjen e zjarrfikesave nuk mund te shpetohej asgje.

Nderkoh policia ka dale me komunikate per shtyp per kete ngjarje pas 3 oresh

Njoftimi

Më datën 25.06.2016 ora 16:35, në lagjen “29 Nëntori” Fier, si pasojë e një shkëndije elektrike, ka marë flakë mjeti tip Benz me targa AA 197 HO në pronësi të shtetasit S.Th.
Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor për zbardhjen e ngjarjes si edhe shërbimi zjarrfikës i cili bëri të mundur fikjen e zjarrit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.