Shkaterrohet edhe rruga e vetme qe kishte mbetur e paprekur (video)

Shkaterrohet edhe rruga e vetme qe kishte mbetur e paprekur (video)

623
SHPËRNDAJE

Shkaterrohet edhe rruga e vetme qe kishte mbetur e paprekur. Punimet nentokesore nuk kane kyrsyer as investimit me te ri dhe me te bukur te qytwtit tone. Ja vrima qe i eshte hapur ne mes rruges plot gjelberim te Unazes se qytetit “Skenderbeu “e cila nis nga “Ura e Sheqit”dhe vazhdon  ne kryqezimi per ne rrugen e Grecallise.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.