Sekuestrohet 15 tone droge, ne pranga disa persona

Sekuestrohet 15 tone droge, ne pranga disa persona

124
SHPËRNDAJE

Një sasi e madhe droge, rreth 15 ton kanabis sativa është sekuestruar në orët e mesnatës në Vlorë.Ka qenë një operacion i madh i drejtuar nga vetë kreu i Policisë së Shtetit, Haki Çako, që ka çuar në pranga disa persona, ndërsa janë sekuestruar  disa tonë drogë.
Operacioni është bërë nga Policia e Vlorës e mbështetur nga FNSH. Operacioni u drejtua nga Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako dhe Drejtori i Policisë së Vlorës, Gentian Shehaj.

Në fshatin Llakatund të Vlorës është sekuestruar një sasi disa tonësh me lëndë narkotike kanabis sativa.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.