Saranda pa uje prej dites se djeshme

Saranda pa uje prej dites se djeshme

259
SHPËRNDAJE

Mijra pushues te huaj dhe vendas ne Sarand vuajne prej dites se djeshme mungesen e ujit ts pijshem.Kjo mungese e ujit ka bere te pakenaqur pushuesit e shumte qe kane zgjedhur Saranden si destinacionin turistik per te pushuar. Ne keto dite te nxehta te kesaj stine uji eshte me i nevojshem jo vetem per te pire por edhe per higjene. Shume turist kane shprehur keqardhje per kete situate duke e konsideruar si nje turp i atyre qe drejton kete qytet. Situate ne fjale eshte denoncuar edhe nga PD e Sarandes

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.