Ruci : Ne zgjedhje edhe pa LSI dhe do fitojme

Ruci : Ne zgjedhje edhe pa LSI dhe do fitojme

129
SHPËRNDAJE

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Gramoz Ruçi ka qenë në LIBOFSHE Fier, ku ka shpërndarë 435 leje legalizimi për banorët 

Ruçi ka deklaruar se PS do të futet në zgjedhje si forcë fitimtare me apo pa LSI
PS ESHTE e vendosur të futet në zgjedhje. Me ose pa LSI, PS është e vendosur të futet në zgjedhje si forcë fitimtare. Nuk është vendosur ende nga LSI se çfarë do të bëhet në zgjedhjet e qershorit. PS ka shprehur vullnetin për të vazhduar me aleatët për zgjedhjet e 18 qershorit” tha Ruçi

Lidhur me deklaratat e kreut të PD-së, Lulzim Basha, Ruçi kujtoi ndërkombëtarët.
Opozita e ka marrë përgjigjen për mospjesëmarrjen në zgjedhje, si nga ne ashtu edhe nga SHBA apo dhe Kancelaria Gjermanetha kreu i grupit të PS-së

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.