Ruci i kthen reston Bitrit dhe LSI

Ruci i kthen reston Bitrit dhe LSI

715
SHPËRNDAJE

Degjova qe ne socialistet paskemi krjuar icident. Meta e Bitri e dini mire se kane qene pjestare te familjes socialiste dhe kjo force politike nuk mbeshtet asnje lloj dhune, pasi nuk do qe te vuaj askush ate qe ne kemi vuajtuar. Distancohemi hapur dhe qarte nga cdo rast dhune. Nese incidenti ishte per nje vij uje te mos e politizojme. Gjithesejcili eshte ne korsine e vete PS, Pd, Lsi dhe forca te tjera dhe populli eshte arbitri qe do te percaktoje se kush do ta fitoj garen. Do te fitoj ai ekip qe ka mbeshtetjen me te madhe dhe alternativen me te mire. Dhuna nuk i perket socialisteve, ndaj te mos politizohen ceshtje qe skane te bejne me politiken.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.