Rruga Fier- Seman mbetet e shkaterruar dhe problematike ne levizjen e mjeteve

Rruga Fier- Seman mbetet e shkaterruar dhe problematike ne levizjen e mjeteve

309
SHPËRNDAJE

Kalojne vitet dhe rruga Fier- Seman mbetet pa asnje investim dhe ne nje gjendje te shkaterruar. Jane vetem 22 km rruge nga Fieri ne Seman dhe ne keto 27 vjet demokraci edhe nje km rruge te behej cdo vite do arrinin ne Seman. Duket qe pushtetet te majta dhe te djathta kane lene ne harrese jo vetem komunikimin e banoreve te 20 fshatrave te 4 njesive administrative por edhe zonat turistike te APOLONISE dhe plazhit te Semanit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.