Rama publikon videon e parkut ne Fier, shperthejne komentet dhe nje mesazh...

Rama publikon videon e parkut ne Fier, shperthejne komentet dhe nje mesazh te vecant nga Verria

1162
SHPËRNDAJE

Kryemnistri Edi Rama e ka nisur kete mengjes me nje pershendetje me videon e parkut qendror ne Fier.

Por ndersa ka postuar kete video kane shperthyer qindra komente kunder kryeministrit Rama.

Disa nga komentet

O zoteri na je beri si napoleoni i trete me festa e daulle ne kohe krize!!!

Shiko te ndihmosh ata fermere qe jua mori investimin vjosa dhe anullo hidrocentralet ne valbone dhe vjose dhe ndrysho vendin e aeroportit ne vlore!!!

Sa per reklamat qe na ben cdo mengjes shiko te perfundosh sa me shpejt bypasset e fierit dhe te vlores dhe autostraden e el asanit qe s ju vjen turp shtet qe nuk mbaron dot 20 km rruge me rendesi te jashtezakonshme nacionale ku torturohen te gjithe shqiptaret qe udhetojne per ne jug!!!

Po me keto kinezerira do ta genjesh popullin e pervuajtur qe nuk ka as pune as buk. Mendon vertet se me keto drita e ngjyra do ti genjesh fieraket si genjeheshin indianet me pasqyrat?! Dhe meqe na tregove nje sukse ne investim keto kinezerira po ndryshken pa u mbushur viti.

O zoti rama ky shatervan a thua do i ndimoj banoret e fshatit verri qe i mbushe me plehra apo ska gje ne jemi mesu me plehra fundja1 jan mbush televizionet plot e perdit plehra po nxierrin

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.