Qendra e Fierit ne atmosferen e festes me “Portokallin”(videot)

Qendra e Fierit ne atmosferen e festes me “Portokallin”(videot)

1083
SHPËRNDAJE

Nisin me “Portokalli” netet e “Adria Wealth” Pasurite e Adriatikut. Trupa e Portokallise e ftuar ne kete nate ka dhuruar spektakel dhe humorin me te perzgjedhur per publikun qe ishin mw mijra ne sheshin qendror te Fierit. Per te siguruar rendin dhe qetesine policia e Fierit ka bllokuar trafikun e levizjes ne “Pedonalen Kryesore “dhe rrugen “Kastriot Muco” .

Sheshi qendror “Nene Tereza”ku zhvillohej spektakli dhe duke vazhduar deri tek ” Sheshi Europa Plazza” (apo Globi) si dhe “Pedonalja” kryesore ne  kete mbremje te 25 Korrikut ne Fier ka qene teresisht e lire per kembesoret dhe pjesmarresit e aktivitetit.

Nga ana tjeter rruget per automjetet ,kane vuajtur pasojen e ngarkeses se levizjes. Policia e qarkullimit ka qene pothuaj ne rruget ku parashikohej trafik i ngarkuar duke zgjidhur situatat ndersa i angazhuar ne kontrollin e sutuates kane qene edhe drejtuesi i policise se qarkut fier dhe shefi i komisariatit qe kane qene te “interesuar “edhe per filmimet qe po beheshin per punen e policise ne rruge nga media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.