Punonjesit zjarrefikes dhe ushtria,shuajne zjarret ne Kreshpan ,Fier

Punonjesit zjarrefikes dhe ushtria,shuajne zjarret ne Kreshpan ,Fier

74
SHPËRNDAJE

QARKU FIERNë fshatin Kreshpan, Fier, ka rënë zjarr në një sipërfaqe me shkurre dhe ullishte. Zjarrfikëset të mbështetur nga forca ushtarake kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë shuar zjarrin. Si pasojë u dogj një sipërfaqe e madhe me shkurre dhe një plantacion me ullinj.

​​

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.