Punonjesit e by passit Fier dhe Vlore bllokojne rrugen(video)

Punonjesit e by passit Fier dhe Vlore bllokojne rrugen(video)

141
SHPËRNDAJE

Qindra punonjes te By Passit  Fier dhe vlore kane bllokuar aksin rrugor ne Mbrostar ne vendin ku nis kjo veper. Kjo eshte protesta e tyr e dyte qw zhvillohet ne shenje indinjate ndaj qeverise Shiqptare qe nuk nderhyn per te zgjidhur problemin e tyre.Per gati nje ore ky aks rrugor eshte bllokuar nga protesta e punonjesve te by passit te Fierit dhe Vlores te cilet nuk kane mare pagat e prapambetura. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.