Video/Protest e banoreve te Mbyetit dhe Plykut, para Bashkise Fier

Video/Protest e banoreve te Mbyetit dhe Plykut, para Bashkise Fier

681
SHPËRNDAJE

Qindra banore te Plykut dhe Mbyetit kane protestuar kunder vendimit per ndeetimin e impiantit te perpunimit te mbetjeve urbane ne zonen ne fjale. Ne keye te protestes ka qene kreu i PD Fier Luan Baci

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.