Prezantohet projekti i qendres se ardhshme te Fierit.Ja si do jete!

Prezantohet projekti i qendres se ardhshme te Fierit.Ja si do jete!

3098
SHPËRNDAJE

Mbledhja e keshillit bashkise Fier ka zhvilluar sot mbledhjen e radhes ku ne nje nga pikat e rendit te dites eshte diskutuar edhe projekt ideja per rikonceptim te qendres se Fierit. Sipas kreut te Bashkise Fier Armando Subashi rikonceptimi i qendres se Fierit eshte projekti i prezantuar sot , pas perzgjdhjes nga konkursi i zhvilluar disa muaj me pare. Studioja projektuese e ketij projekti eshte nje studio italiane ne koperacion me arkitekt shqiptar dhe studio vendase

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.