Prezantohet prefekti i ri i Fierit nga dy Zv/Ministrat e Brendeshem

Prezantohet prefekti i ri i Fierit nga dy Zv/Ministrat e Brendeshem

421
SHPËRNDAJE

Eshte zhvilluar sot ceremonia zyrtare e emerimit te Prefektit te Qarkut Fier Vasil Bregu. Prezantimi i Prefektit nga Dy Zvendes Ministrat e Brendeshem Stefan Cipa dhe Rovena Voda ne nje ceremoni zyrtare me pjesmarrje te administrates se insititucionit te Prefektit te Qarkut ku eshte shprehur vleresimi i emrit te Prefektit te ri ne zbatimin e kesaj detyre. Nga ana e tij edhe prefekti i ri Vasil Bregu ka shprehur vleresimin per detyren e ngarkuar duke e perkthyer ne perkushtim  dhe kontribut te tij ne pune dhe ne perputhje me ligjin ne sherbim te komunitetit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.