Politika ne gare!Kujt i perket merita per ndaljen impiantin te plehrave?!

Politika ne gare!Kujt i perket merita per ndaljen impiantin te plehrave?!

171
SHPËRNDAJE

Nje dite me pare kreu i bashkise Fier Armando Subashi nepermjet nje postimi te tij ne Facebook ka percjelle lajmin e terheqjes se vendimit te Qeverise per ndertimin e impiantit te plehrave ne Fier. Disa ore me vone kreu i PD Luan Baci ka thene se terheqja e ketij vendimi ka qene si pasoje e presionit te protestave te PD dhe opozites nderkoh sot deputetja e LSI ERISA XHIXHO ne nje postim ne facebook ka pohuar se kjo merit i takon LSI  per terheqjen e qeverise nga ky vendim. 

Populli  i mjere tani s’di ,ke te besoj, se nga i erdhi kjo e mire!?
Postimi I plotë ERISA XHIXHO

 Miq, Impjanti i Plerave ne Qarkun e Fierit u ndal si fitore e qytetareve dhe fale mbeshtetjes se Kryetarit tone z.Ilir Meta dhe deputetit z.Petrit Vasili .Kjo pas ngritjes se shqetesimit nga grupi i Keshilltareve te LSI ne Bashkine e Fierit. LSI gjithmone ne mbeshtetje te qytetareve dhe kunder veprave qe demtojne shendetin dhe ambjentin . #LSI#NjeShansPerTeGjithe

Postimi i K/PD Fier Luan Baci


Postimi i Kr/Bashkise Fier Armando Subashi 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.