Policia sekuestron 206 kg droge

Policia sekuestron 206 kg droge

132
SHPËRNDAJE

Policia sekuestron 206 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa !
Seksioni për hetimin e narkotikëve ka gjetur të braktisur një sasi me lëndë narkotike me peshë totale prej 206 kg, në zonën e Porto Novës, në afërsi të ishullit të Zvërnecit, rreth 20 larg bregut të detit.
Lënda narkotike ishte e ndarë në 9 pako, mbështjellë me qese plastike ngjyrë kafe, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.


Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të implikuar në këtë vepër penale.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.