Policia sekuestron  1.2 ton kanabis sativa.

Policia sekuestron  1.2 ton kanabis sativa.

109
SHPËRNDAJE

Forcat e Policisë së Shtetit kanë ndërmarrë mbrëmjen e sotme një operacion në zonën e Krujës, ku është sekuestruar një sasi e madhe droge prej 1.2 ton kanabis sativa.
Mësohet se droga është gjetur në një kapanon në proces tharjeje në fshatin Derven. Ndërkohë që policia vijon kontrollet në disa banesa. Burime nga policia pohojnë se gjatë operacionit janë ndaluar dhe arrestuar 11 persona.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.